Úvod > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního úřadu

Hlášení obecního úřadu

Datum konání:
18.3.2015

Klub seniorů Újezd a obecní úřad Újezd pořádá Velikonoční výstavku ručních prací svých členů a dětí z mateřské školy, žáků základní školy, školní družiny a občanů naší obce. Výstavka se uskuteční v klubovně Klubu seniorů ve dnech:

Pátek 27. března až pondělí 30. března

Na výstavce budou ukázky velikonočních beránků.  Obracíme se na všechny šikovné ženy (bez ohledu na věk) aby předvedly své umění a donesly beránky na tuto výstavku. Upečené beránky prosíme přinést do klubovny ve čtvrtek, 26. března mezi 16. a 18. hodinou.

Všichni autoři budou odměněni malou pozorností. Pro návštěvníky výstavky bude otevřena i malá kavárnička, kde si budete moci posedět u kávy a malého zákusku. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Centrum Rybička pořádá pro všechny 21. března v KD v Rybníčku od 10 hod. FITNESS SOBOTU, Čeká na vás –Pilates, Step Aerobic, chutný zdravý oběd, přednáška o čínské medicíně a překvapení. Cena 100 Kč. Přihlášení do pátku do 12 hod. Vemte s sebou sportovní oblečení a dobrou náladu. Podložky i pitný režim zajištěn. Přijďte s námi oslavit 1. jarní den pohybem.

Prodejna Ovoce-zelenina Vychodilovi prodávají kuřice červené a bílé, stáří 15 týdnů, cena 140,- Kč za kus a dále prodávají ovocné stromky.

TJ Sokol Újezd pořádá v sobotu, 21. března, v KD v Újezdě 1. netradiční dresový ples. Začátek je ve 20:00 hod., k tanci a poslechu hraje skupina GAMA. V průběhu večera bude představena ukázka tance „Flamengo“. V rámci občerstvení budou v nabídce „zabíjačkové speciality“. Hlavní cena v tombole: víkendový wellness pobyt pro dvě osoby v hodnotě 5.000,- Kč. Vstupné 70,- Kč, účastníci v dresech vstupné 20,- Kč. Na vaši účast se těší pořadatelé.

Kamenictví Janošek oznamuje všem občanům, že v sobotu, 21. března, v době od 16:00 do 16:30 hod. bude na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce, úpravy pomníků se slevou 20%. Jako dárek obdržíte svíčku na pomník zdarma. Nabízí: výrobu nových pomníků, renovace stávajících pomníků, broušení terasa, prodej veškerých pomníkových doplňků, sekání a obnova písma. V případě zájmu se dostavte na místní hřbitov nebo volejte na telefon 608 650 001.

Drůbežárna PRACE bude v úterý, 24. března v 10:00 hod. u nákupního střediska prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160-170 Kč za kus, roční slepice, cena 80 Kč za kus, krmivo pro drůbež a králíky a dále pak bude vykupovat králičí kůže, cena až 20 Kč za kůži.

Moravská vysoká škola Olomouc a obec Újezd vás zvou na dva 3 hodinové semináře občanského vzdělávání, na kterém se seznámíte s praktickými a užitečnými informacemi z oblasti základních počítačových dovedností a rozvoje digitálních kompetencí.

V první části  se seznámíte s praktickými a užitečnými informacemi týkajícími se základních dovedností práce s počítačem a notebookem. Naučíte se využívat internet pro běžné operace rodinného i pracovního života. V druhé části vám poradí, jak pracovat s tabletem a jaké má využití. Notebooky i tablety zajistí.

Semináře proběhnou v pátek, 3. dubna od 9 hodin na obecním úřadě. Můžete se zúčastnit jednoho či obou seminářů. Účast je pro všechny občany zdarma, stejně jako občerstvení, které bude zajištěno. Po předchozí domluvě bude zajištěno hlídání dětí.

Praktická lékařka, MUDr. Koláčková oznamuje, že ve dnech 23. – 27. března nebude ordinovat z důvodu čerpání dovolené. Zastupovat bude na poliklinice v Uničově v pondělí a středu MUDr. Fordey, v úterý MUDr. Válková, ve čtvrtek a pátek MUDr. Vaňhara.

Oznamujeme občanům, že v pátek, 20. března od 17:00 hod. se koná v zasedací místnosti Obecního úřadu 6. zasedání zastupitelstva obce.

Hlášení obecního úřadu.doc

Mo Tu We Th Fr Sa Su