Úvod > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního úřadu

Hlášení obecního úřadu

Datum konání:
30.3.2015

Moravská vysoká škola Olomouc a obec Újezd vás zvou na dva 3 hodinové semináře občanského vzdělávání, na kterém se seznámíte s praktickými a užitečnými informacemi z oblasti základních počítačových dovedností a rozvoje digitálních kompetencí.

V první části  se seznámíte s praktickými a užitečnými informacemi týkajícími se základních dovedností práce s počítačem a notebookem. Naučíte se využívat internet pro běžné operace rodinného i pracovního života. V druhé části vám poradí, jak pracovat s tabletem a jaké má využití. Notebooky i tablety zajistí.

Semináře proběhnou v pátek, 3. dubna od 9 hodin na obecním úřadě. Můžete se zúčastnit jednoho či obou seminářů. Účast je pro všechny občany zdarma, stejně jako občerstvení, které bude zajištěno. Po předchozí domluvě bude zajištěno hlídání dětí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drůbežárna Prace bude ve středu, 1. dubna v 10:00 hod. u nákupního střediska prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata a káčata, krmivo pro drůbež a králíky a dále pak bude vykupovat králičí kůže.

Informace občanům o pořadu bohoslužeb v místním kostele ve svatém týdnu:

2. dubna – Zelený čtvrtek – v 18:00 hod.

3. dubna – Velký pátek – v 18:00 hod.

4. dubna – Bílá sobota – v 19:00 hod.

5. dubna – Velikonoční neděle – v 11:00 hod.

Oznamujeme občanům, že ve středu, 1. dubna bude další svoz plastového odpadu.

V prvním jarním zápase v kopané naši hráči podlehli TJ Sokolu Střelice 1:3. Branku našich fotbalistů vstřelil David Tomšů.

Hlášení obecního úřadu.doc