Úvod > Záměry obce

5) Intenzifikace ČOV

6) Likvidace BIOODPADU v obci

Odbahnění a úprava 2 obecních rybníků
Výstavba sběrného dvoru na bývalém koupališti

Obnova zeleně etapa III (zeleň Jednota - Vodičkovo)

Realizace

Výstavba 2 dětských hřišť v Újezdě - červen 2010
oprava silnice III třídy - průtah obcí (od Jednoty až po Haukovice)

Cyklostezka Šternberk - Uničov , vypracována vyhledávací studie, následuje zhotovení dokumentace pro územní řízení

Zhotovení projektové dokumentace innženýrských sítí a komunikace pro lokalitu na bydlení (za kostelem)

Studie na rekonstrukci sportovního areálu

Oprava kulturních památek (památné kříže)

Realizace obnova zeleně II etapa (park za obecním úřadem)

Rekonstrukce místních komunikací a veřejného osvětlení

Výstavba dětského hřiště v Haukovicích

Instalace bezdrátového rozhlasu

Technologické centrum a elektronická spisová služba (2. etapa v realizaci;ukončení projektu v 7/2012).

Realizace projektu TC ORP Uničov". (2. etapa v realizaci;ukončení projektu v 7/2012).

logo IOP + EU

Uničov buduje Technologické centrum pro správní obvod

Město Uničov realizuje projekt „Technologické centrum – elektronická spisová služba a vnitřní integrace úřadu“. Jeho cílem je vybudování technologického centra obce s rozšířenou působností Uničov, modernizace spisové služby Městského úřadu Uničov a vytvoření podmínek pro hostingové řešení spisové služby pro organizace města i pro obce ve správním obvodu.

Na konci prosince 2011 byla dokončena první etapa tohoto projektu. V rámci ní byla dodána, instalována a do ostrého provozu uvedena kvalitní infrastruktura sestávající z výkonných serverů, velkokapacitních úložišť a podpůrných provozních bezpečnostních systémů (například přístupového systému, zhášecího systému, klimatizace či dohledového a zálohového systému).

Projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem vnitra České republiky v rámci Integrovaného operačního programu.

projekt Technologické centrum ORP Uničov

Mo Tu We Th Fr Sa Su