Úvod > Obecní knihovna Újezd

Obecní knihovna Újezd

Vážení a milí čtenáři. Především v novém roce vám přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, pohody a především zdraví. V tyto zimní měsíce je právě čas na návštěvu naší knihovny. Každý rok umožňuje naše obec nákup nových knih a jsou zde opravdu nově vycházející knihy, ze kterých si každý může vybrat svůj žánr. Ať jsou to romány pro ženy, historické romány, detektivky, cestopisy i naučné knihy. Máme i nové kuchařské knihy, knihy pro rukodělnou práci, atd. I když je doba internetu, takové posezení při pěkné knize vám také dobije baterky a navíc se to tak rychle nevykouří z hlavy, jako když si všechno prohlédneme na internetu. I pro naše malé čtenáře máme mnoho pěkných knih, jako jsou pohádky, dobrodružné příběhy a říkanky. Těšíme se na vaši návštěvu.

Těšíme se na vaši návštěvu
Anna Honelová, vedoucí knihovny

knihovna knihovna