Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výluky na trati č. 290 Olomouc - Šumperk

Výluky na trati č. 290 Olomouc - ŠumperkProvozovatel dráhy Správa železniční dopravní cesty , s.o. vyhlásil  v době od 27. 2. 2016 do 24. 3. 2016 výluku traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. - Bohuňovice - Šternberk na trati č. 290 Olomouc - Šumperk.

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahradit náhradní autobusovou dopravou. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována dle Výlukových jízdních řádů. Ve dnech od 27.2. až 21.3.2016 jsou vlaky nahrazeny autobusovou dopravou v traťovém úseku Olomouc hl.n. - Bohuňovice a za vybrané vlaky jsou vedeny zrychlené spoje bez zastávek mezi stanicemi Olomouc a Šternberk. Ve dnech od 22.3.2016 do 24.3.2016 jsou nahrazeny vlaky autobusovou dopravou v celém traťovém úseku Olomouc hl.n. - Šternberk a za vybrané vlaky jsou vedeny zrychlené spoje náhradní dopravy.

Ze stanice Olomouc hl.n. odjíždějí spoje náhradní dopravy dříve než je odjezd vlaku, v opačném směru přijíždí spoje náhradní dopravy do stanice Olomouc hl.n. později.

Informace k výluce jsou k dispozici na www.cd.cz , Výlukový jízdní řád bude vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách.