Úvod > Obec > Důležité info > Místní poplatky na rok 2022

Místní poplatky na rok 2022

Platby místních poplatků

• Poplatek za obecní systém odpadového hospodářství

je stanoven v Obecně závazné vyhlášce č. 3/2021 obce Újezd o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství.

Tento poplatek činí 708,- Kč za osobu přihlášenou k trvalému pobytu v obci (i s trvalým pobytem na ohlašovně – adrese úřadu!) a v té samé výši i pro domy, kde není nikdo přihlášen k trvalému pobytu (neobydlené domy, popř. s nájemníky bez trvalého pobytu v dané nemovitosti).

Splatnost poplatku dle vyhlášky je stanovena do 30. června 2022.

Úhrada poplatku: Poplatky je možno uhradit v úřední dny na obecním úřadě hotově nebo kartou, popřípadě bezhotovostně:

• účet č. 153150448/0300 ČSOB a.s.
  • variabilní symbol: 1345… ( na místo … napište popisné číslo domu)
  • zpráva pro příjemce: příjmení a jména všech osob, za které jsou poplatky placeny

•  Poplatek za psa na rok 2022

poplatek činí 100,- Kč za psa/rok.

Splatnost poplatku dle vyhlášky je stanovena do 30. června 2022.

Úhrada poplatku: Poplatky je možno uhradit v úřední dny na obecním úřadě  hotově nebo kartou, popřípadě bezhotovostně:

• účet č. 153150448/0300 ČSOB a.s.
  • variabilní symbol: 1341… ( na místo … napište popisné číslo domu)
  • zpráva pro příjemce: příjmení a jméno majitele psa