Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > VOLBY do Evropského parlamentu 2019

VOLBY do Evropského parlamentu 2019  

 

ROZHODNUTÍ PREZIDENTA REPUBLIKY O VYHLÁŠENÍ VOLEB DO EP.pdf

STANOVENÍ MINIMÁLNÍHO POČTU ČLENŮ OVK.pdf

 INFORMACE O POČTU A SÍDLECH VOLEBNÍHO OKRSKU.pdf

JMENOVÁNÍ ZAPISOVATELE OVK.pdf

DOPLNĚNÍ ČLENŮ OVK.pdf

1_ZASEDÁNÍ OVK.pdf

VÝSLEDKY:

 https://www.volby.cz/pls/ep2019/ep1311?xjazyk=CZ&xobec=505501&xvyber=7102

Výsledky voleb do Evropského parlamentu v obci Újezd, konané ve dnech 24. a 25. května 2019:

  • Počet osob zapsaných do výpisu ze stálého seznamu voličů: 1174
  • Počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky: 238
  • Počet odevzdaných úředních obálek: 238
  • Počet platných hlasů: 237

č. 5 Občanská demokratická strana – 25

  1. Jan Zahradil – 1
  2. Ondřej Krutílek – 1
  3. Tomáš Lázna – 2
  4. Alexandr Vondra – 1

č. 6 ANO, vytrollíme europarlament – 6

  1. Lucie Schejbalová – 1

č. 7 Česká strana sociálně demokratická – 10

  1. Pavel Poc – 2
  2. Daniela Vašátková – 1
  3. Jaroslav Veselý – 1
  4. Martin Špánek – 2

č. 9 Komunistická strana Čech a Moravy – 14

  1. Kateřina Konečná – 2
  2. Arťom Korjagin – 1
  3. Roman Blaško – 1

č. 12 ROZUMNÍ a ND – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO – 1

  1. Adam Benjamin Bartoš – 1

č. 15 Pro Česko – 2

č. 16 Vědci pro Českou republiku – 2

  1. Petr Babula – 1

č. 19 PRO Zdraví a Sport – 1

č. 21 Moravské zemské hnutí – 1

č. 24 HLAS – 1

  1. Pavel Telička – 1

č. 26 STAROSTOVÉ (STAN) s regionálními partnery a TOP 09 – 10

  1. Jiří Pospíšil – 1
  2. Radim Sršeň – 2

č. 27 Česká pirátská strana – 31

  1. Marcel Kolaja – 2
  2. Markéta Gregorová – 1
  3. Mikuláš Peksa – 2
  4. Lukáš Blažej – 2

č. 28 Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) – 24

  1. Ivan David – 3
  2. Hynek Blaško – 8
  3. Radek Henner – 2

č. 30 ANO 2011 – 83

  1. Dita Charanzová – 6
  2. Martina Dlabajová – 5
  3. Kamila Bláhová – 1
  4. Tomáš Sýkora – 3
  5. Jaroslav Kuchař – 2

č. 32 Moravané – 9

  1. Dušan Tejkal – 9
  2. Petr Mahel – 1
  3. Nikola Tejkalová - 7

č. 35 BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA – 1

č. 39 Křesťan. a demokrat. unie-Českosl. strana lidová – 12

  1. Pavel Svoboda – 3
  2. Tomáš Zdechovský – 2
  3. Michaela Šojdrová – 2
  4. Jaroslav Suchý – 1
  5. Lukáš Curylo – 1

č. 40 Alternativa pro Českou republiku 2017 - 3

  1. Klára Alžběta Samková – 2
  2. Irena Steinhauserová - 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
4
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
5
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
6
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
7
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
8
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
9
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
10
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
11
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
12
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
13
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
14
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
15
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
16
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
Jak jsme žili v Újezdu za dob Československa - seriál Ol. deníku vyjde v pátek 16. srpna
17
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
HAUKOVICKÉ LETNÍ SLAVNOSTI
18
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
19
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
20
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
21
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
22
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
23
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
24
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
25
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
26
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
27
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
28
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
29
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
30
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
31
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk
1
Výlukový jízdní řád na trase Olomouc - Šumperk