Úvod > Aktuality > Dokončující části cyklostezky „ Újezd – Rybníček, po k.ú. Mladějovice“

Dokončující části cyklostezky „ Újezd – Rybníček, po k.ú. Mladějovice“

Obec Újezd v nejbližších dnech dokončí svůj úsek cyklostezky směrem na Mladějovice, a to až na hranici katastrálního území Mladějovic- Horní Mladějovice (sídlí zde firma KIWEK METAL s.r.o.). Na této hranici katastrů obcí bude realizován provizorní sjezd z cyklostezky na silnici II/444, dokud nebude dokončena další etapa. Po stezce tak dojedeme na kole Z Uničova bez přerušení až do Horních Mladějovic. Zbývající úseky na katastrech obcí Babice a Mladějovice jsou projekčně připraveny a obce budou společně s mikroregionem Šternbersko žádat o dotaci v nejbližší výzvě. V případě získání dotace by bylo a možná realizace v roce 2021.