Úvod > Spolky a organizace > TJ Sokol Újezd u Uničova

TJ Sokol Újezd u Uničova

TJ Sokol má v obci již 70 letou tradici. Je zde organizováno více jak 60 členů nejrůznějšího věku, kteří se během roku zúčastňují různých sportovních akcí, ale i brigád na zvelebení sportovního areálu. Všechny tyto akce finančně podporuje místní obecní úřad. Za poslední roky byl viditelně zrenovován sportovní areál, celková rekonstrukce šaten, automatická závlaha hřiště.

Předseda  Jan Klajbl

Pro sportovně kulturní akce bylo na asfaltovém hřišti zřízeno pódium a nové lávky. Bylo úplně zrekonstruováno hřiště na volejbal, které využívá široká veřejnost. Je zde i kiosek, udírna a klubovna, kde se při akcích připravuje občerstvení.

Novou školní tělocvičnu využívá během zimního období široká veřejnost z Újezda a okolí. V létě TJ Sokol organizuje karnevaly na hřišti, každoročně pořádá plesy a společné silvestry.

TJ Sokol se skládá z několika sportovních oddílů:

• oddíl kopané, který má mužstvo mužů, starších a mladších benjamínků
      • oddíl stolního tenisu
      • oddíl volejbalu

Nejčinnější složkou TJ je fotbalový oddíl mužů, starších a mladších benjamínků, kteří hrají II. třídu okresního přeboru. Za poslední roky mnoho talentovaných hráčů skončilo v ligových mužstvech.

Další informace získáte na stránkách: http://fotbalujezd.webnode.cz/

MUŽI

DOROST