Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > KOTLÍKOVÉ DOTACE BŘEZEN 2022

KOTLÍKOVÉ DOTACE BŘEZEN 2022Kotlíkové dotace březen 2022 

Využijte závěrečný čas pro získání finanční podpory na nový tepelný zdroj výměnou za Váš starý kotel.

Možná ještě nevíte, že Olomoucký kraj připravil zvýhodněnou dotaci na pořízení nového kotle (případně tepelného čerpadla nebo plynového kotle) výměnou za Váš stávající starý kotel, který již přestal splňovat emisní normy.

Možná ještě nevíte, že dotace dosahuje 95% pořizovacích nákladů (v maximální výši, například u kotle, 130.000 korun) a že dotace je určena především pro důchodce a rodiny s dětmi, ale i pro další žadatele, kteří splní předepsané podmínky.

Měli byste vědět, že možnost předběžné registrace zájemců o dotaci skončí pravděpodobně v květnu tohoto roku. Na před-registraci, která výrazně zvýší šanci všech, kteří tak učiní, aby bezproblémově získali podporu, zbývají tedy reálně pouze dva měsíce času.

Dobrá zpráva je, že výměna kotle může v klidu proběhnout, až skončí topná sezóna a bude opět teplo a pokud o dotaci požádáte, na výměnu kotle dostanete nejméně ještě jeden rok času k dobru.

Pokud by vám přišla vhod pomoc s výměnou starého kotle, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle 736 196 302 popřípadě se obraťte pro informace na Obecní úřad .

 

SDevelop+2222030115520.jpg