Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení OÚ

Hlášení OÚ

Datum konání:
14.2.2024

Obec Újezd zve všechny občany, kteří vlastní řidičský průkaz na školení řidičů, které proběhne dnes odpoledne od 17.00 hodin v kulturním domě v Újezdě. Řidiči se zde dozví nové a připravované změny v pravidlech silničního provozu. Tato přednáška je zdarma.

Základní škola Újezd informuje občany, že jsou ještě k dispozici místenkové vstupenky na Školní ples, který se uskuteční v pátek 16. února. Vstupenky je možno zakoupit u paní Petry Hlavinkové.

Správa železnic oznamuje občanům, že ve dnech 19. – 22. února proběhne výluka traťové koleje v úseku Šternberk – Uničov, a to denně od 8:30 hod. do 14:10 hod.
Dále oznamuje, že ve dnech 23. až 26. února proběhne výluka traťové koleje v úseku Uničov – Šumperk, a to denně od 7:40 hod. do 14:10 hod. Více informací naleznete na našich webových stránkách.